-28%

Życie ma sens. Odrodzenie. Tom 2

42.00 zł

30.24 zł

Produkt niedostępny

W „Odrodzeniu” Tim Seeley łączy kryminał z fantastyką, rozrywkę z wielowątkową, rozbudowaną fabułą, makabrę z rodzinnym i społecznym dramatem oraz czarnym humorem. Spiętrzające się zagadki i małomiasteczkowa atmosfera niczym z prozy Stephena Kinga i serialu „Twin Peaks”, w połączeniu z galerią nietuzinkowych bohaterów i niecodziennie ogranym motywem zombie, dają piorunujący efekt, który dodatkowo potęgują wyśmienite rysunki Mike’a Nortona. Wiejskie noir z prawdziwego zdarzenia.
  1. Ocena:

    Nieco mniej w drugim tomie Odrodzenia czystej, krwistej akcji. Tym razem scenarzysta stawia na budowanie i rozwijanie relacji między bohaterami bez wdawania się w dyskusje dlaczego niektórzy zmarli ożywają. Jedyny sposób, w jaki zaznacza fenomen, jest niezdrowe zainteresowanie masowo przybywających do zamkniętego Wisconsin ludzi, którzy na własne oczy chcą zobaczyć ożywieńców. Jedni wietrzą w incydencie spisek rządu, inni rękę Boga, jeszcze inni widzą w sytuacji dobrą okazję do medialnego rozgłosu dla samych siebie.

    Jednocześnie objęte kwarantanną miasteczko i mieszkający w nim i jego okolicach ludzie próbują prowadzić w dalszym ciągu w miarę normalne życie. Nie jest to normalne, bo nawet wśród nich zdarzają się degeneraci żerujący na handlu ludzkim, ożywieńczym mięsem, które niektórzy uważają za rodzaj relikwii czy nawet pokarmu bogów.

    Więcej na [Adres usunięty]

    Dodana przez Monika K. w dniu 2019-09-08 19:26:47

Napisz recenzję