-100%

Zwierzęca logika

Kolorowe Baloniki

114.00 zł

0.10 zł

Produkt niedostępny

Rozwiąż zagadkę i uratuj zwierzęta przed rwącą rzeką. Lwy, hipopotamy, żyrafy i wielbłądy, każdy w czterech różnych kolorach, muszą dostać się na drugą stronę rzeki. Zwierzęta muszą przejść przez most pojedynczo w określonej kolejności.
Gra Zwierzęca Logika od Fat Brain Toy Co to wspaniała gra edukacyjna. Wybierz kartę z zadaniem, umieść zwierzęta na planszy jak pokazane na karcie, rozwiąż sekwencję, przesuń zwierzęta na planszy w odpowiedniej kolejności aż wszystkie, z 16 drewnianych zwierząt będzie po drugiej stronie rzeczki.
Zasady przechodzenia przez most: taki sam gatunek zwierząt idzie po sobie lub zwierzę w takim samym kolorze np. żółta żyrafa po niebieskiej żyrafie, lub zielony lew po zielonym wielbłądzie.
Gra zawiera książeczkę z 60 łamigłówkami o różnym poziomie trudności oraz rozwiązania, 16 kolorowych zwierząt 4 lwy, 4 hipopotamy, 4 żyrafy, 4 wielbłądy oraz planszę do gry. Gra przeznaczona dla dzieci w wieku 5 lat +
Gra Zwierzęca Logika AnimaLogic:
wspaniała gra edukacyjna;
dla dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie;
rozwija umiejętności rozpoznawania obiektów, sekwencjonowania, logicznego i analitycznego myślenia;
wysokiej jakości elementy w kształcie zwierząt, w czterech wyrazistych kolorach;
60 zadań o różnym poziomie trudności;
zwiera 16 drewnianych zwierząt w kolorze żółtym, niebieskim, zielonym i czerwonym: 4 lwy, 4 hipopotamy, 4 żyrafy, 4 wielbłądy;
książeczka z zadaniami i rozwiązaniami;
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 182129000359