-19%

Zabij albo zgiń. Tom 4

44.00 zł

35.64 zł

Produkt niedostępny

Ostatni tom serii autorstwa nagradzanego duetu

Ed Brubaker i Sean Philips w najlepszym wydaniu!

Długo oczekiwany finał historii niedoszłego samobójcy i zamaskowanego mściciela w jednej osobie. Brubaker i Philips - duet niezwykle popularnych (również w Polsce) twórców jak zwykle w najwyższej formie. "Zabij albo zgiń" to według naszych czytelników jedna z najlepszych serii wydawanych przez Non Stop Comics.

  1. Ocena:

    W początkach finalnego tomu zastajemy Dylana w szpitalu psychiatrycznym, do którego zgłosił się na własne życzenie po awanturze z Masonem. Tu poznaje nie tylko innych otumanionych lekami pacjentów, ale także personel. Lecz nawet w takim miejscu nie opuszcza go demon, który każe przynieść sobie kolejną ofiarę. Znajduje się ona podejrzanie szybko: jeden z pracowników zajmuje się zbyt intensywnie stanem otępiałych pacjentek, szczególnie tych ładnych i biuściastych. Jest wręcz idealnym celem, ale jak go dopaść, skoro przecież jest tylko pacjentem?

    Tymczasem na ulicach Nowego Jorku pojawia się naśladowca, który nie działa już tak samo jak zamaskowany Dylan. Ot, jest to zwykły morderca i teraz boją się go wszyscy mieszkańcy, nie tylko nowojorskie szumowiny. To jednak daje detektyw Sharpe powód do wątpienia, czy przypadkiem nie jest ON tym drugim mścicielem, działającym według innych reguł. W ten sposób kobieta trafia na Dylana i w końcu wszystko kończy się dobrze. Taaa… jasne! Myśleliście, że Wam powiem jak się skończy?

    Więcej na [Adres usunięty]

    Dodana przez Monika K. w dniu 2019-09-27 22:41:04

Napisz recenzję