-29%

Wikingowie na pokład Gra planszowa

149.99 zł

106.49 zł

Wysyłka w poniedziałek, 15.10.2018. Zobacz czasy dostawy.

Mimo zimnych podmuchów wiatru, w powietrzu czuć nadchodzącą wiosnę. Od bladego świtu w całej wsi panuje od dawna niespotykane poruszenie. Wszyscy mieszkańcy zmierzają w kierunku portu, w którym wikingowie szykują się na kolejną daleką wyprawę. Pakują towary, znoszą zapasy i powoli przygotowują statki do wypłynięcia w morze. Od ścian fiordu odbijają się gromkie nawoływania ludzi i wszechobecny zaśpiew mew.

Wielki Olaf staje na beczce i przygląda się uważnie wszystkim zacumowanym drakkarom, na które przepychają się jego nieustraszone wilki morskie. Teraz zaczyna się najciekawsze... Jest wiosna i wikingowie przygotowują się do kolejnej kupieckiej wyprawy. Tak, dokładnie - ludzie północy to nie tylko morscy rozbójnicy, ale też prężnie działający kupcy.

W grze „Wikingowie na pokład!” Twoim zadaniem będzie tak rozmieścić swoją załogę, aby przejąć kontrolę nad najlepiej zaopatrzonymi okrętami. Możesz też właściwie obstawić zwycięzców tej rywalizacji (nie musisz to być Ty), by zyskać cenne punkty. Strategia działania zależy tylko od Ciebie.

Działaj sprytnie, obserwuj innych i nie daj się przechytrzyć wodzom pozostałych drużyn wikingów. Nie zapomnij – to Ty masz panować na morskich szlakach handlowych. Przejmij najlepsze statki, wyrusz na wyprawę i zostań najbogatszym wodzem.

Zawartość pudełka:

- plansza,

- 24 fragmenty kadłubów,

- 8 dziobów,

- 7 ruf,

- 4 tarcze punktacji,

- 17 figurek wikingów,

- 16 żetonów zakładów,

- 15 żetonów towarów,

- 3 żetony wartości rynkowej,

- instrukcja.

  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję