-19%

Tyler Cross 2 Angola

66.00 zł

53.46 zł

Produkt niedostępny

Angola to nie więzienie. Misją tego miejsca nie jest zamykanie przestępców, a tym bardziej ich resocjalizacja.
Angola to biznes.
Jedyną racją bytu tego miejsca jest przynoszenie pieniędzy...
I pod tym względem jest to biznes wręcz modelowy.

Tym razem Crossowi się nie poszczęściło. Bezpieczna „jak w banku” robota zaprowadziła go wprost do miejsca, kóre z powodzeniem można określić mianem piekła na ziemi.
Angola… Największe więzienie o zaostrzonym rygorze w Stanach, otoczone zewsząd przez bagna, pod niebem Luizjany, z którego leje się skwar nie do zniesienia. Na dodatek w tym mało radosnym przybytku rodzina Scarfo wyznaczyła nagrodę za głowę Tylera, a wśród jego współwięźniów jest jakoś zadziwiająco dużo Sycylijczyków. Jeśli Tylerowi kiedykolwiek uda się stąd wyjść, to z pewnością nie za dobre sprawowanie…

  1. Ocena:

    Tyler trafia do więzienia o zaostrzonym rygorze. Jako nowy ma z góry przechlapane, bo dopiero musi oznaczyć sobie swoje miejsce w więziennej hierarchii. Choć trzyma się raczej z mniej znaczącymi, oczywiście siedzącymi za niewinność, więźniami, to nie brakuje mu odwagi, by sięgnąć wyżej. Nie stosuje się jednak do rozkazów strażników, za co czeka go sroga kara. Czymże jednak jest izolatka, kiedy chodzi o życie: własne i cudze? Trzeba mieć honor i Tyler go ma aż nadto.

    Jednak więzienie to nie SPA. Tu, w Angoli, ciężko się pracuje, by oddać państwu to, co zabrało się podczas popełniania przestępstw. Jednak czy państwo, a może raczej ci, którzy wiedzą jakie profity płyną z prawie darmowej siły roboczej, naprawdę jest sprawiedliwe i bierze tyle, ile powinno? Czy może odpłaca sobie z nawiązką? Na dłuższą metę jedynym wyjściem jest uciec z Angoli. Tyler nie jest pierwszym, który wpadł na ten pomysł, więc to może się udać!

    Więcej na [Adres usunięty]

    Dodana przez Monika K. w dniu 2019-04-15 21:17:55

Napisz recenzję