Outlet -50%

Samotność odległych gwiazd

39.80 zł

19.90 zł

Wysyłka w piątek, 05.06.2020. Zobacz czasy dostawy.


TAM, GDZIE WYBÓR JEST BUNTEMZakazana miłość na przemierzającym kosmiczną pustkę statku,z którego nie ma ucieczki.
Czy w nieskończonej ciemności można mieć wciąż nadzieję?
Szesnastoletnia Seren marzy, żeby poczuć dotyk słońca na skórze –choć wie, że to niemożliwe. Tylko to pozwoliłoby jej zachować zdrowezmysły. Ale kiedy mkniesz przez kosmiczną pustkę tysiące kilometrówna godzinę, musisz pogodzić się z tym, że nie możesz niczmienić...
„Ventura” to gigantyczny statek kosmiczny. Osiemdziesiąt cztery latatemu wyruszył z Ziemi z galaktyczną misją. Za 262 lata dotrze do celu,planety, skąd odebrano tajemniczy sygnał. Nikt z załogi nie zna Ziemii nie pozna kresu podróży. Na „Venturze” się urodzili i na „Venturze”umrą. Mają tylko jeden obowiązek: przekazywać ziemską wiedzę kolejnympokoleniom.
Tylko Seren odczuwa beznadziejność tej egzystencji. Życia, które niedaje wyboru.
Osiemnastoletni Domingo staje się jej wymarzonym słońcem. Ale na„Venturze” ich miłość jest zakazana. Bo to system wybiera każdemużyciowego partnera.
Seren i Dom będą musieli dokonać wyboru. Czy zaryzykują wszystkodla prawdziwej miłości i prawdziwego życia, wiedząc, to, czego ichuczono: że poza „Venturą” nie ma życia…
Samotność odległych gwiazd, pierwsza powieść KATE LING i pierwszytom planowanej trylogii, to wiodący tytuł młodzieżowy 2016 dużegobrytyjskiego wydawnictwa. Prawa do publikacji kupili jeszczeprzed premierą najwięksi wydawcy w Europie.Kate Ling stworzyła piękną i wzruszającą powieść o miłości i oryginalnąwizję świata pustki i osamotnienia, która przemówi do fanów Niezgodnej.Uwięzieni w nim bohaterowie buntują się i walczą o prawodo wolności i szczęścia.
„Nigdy nie byłam w kosmosie, ale mieszkałam w wielu różnychodległych krajach. Więc tak jak moi bohaterowie wiem, jak to jestzostawić za sobą wszystko i wyruszyć ku nieznanemu, zostać rzuconymw miejsce, gdzie wszystko jest obce, żeby poczuć się jednocześniestraszliwie uwięzionym i przerażająco wolnym”.
Kate Ling
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Autor: Kate Ling
  • Wydawnictwo Amber
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2016
  • Ilość stron: 304
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978832415917833
  • EAN: 978832415917833
  • Wymiary: 20.5x13.0x1.8 cm