-20%

Puzzle Wieża Eiffla, Paryż 1000

Educa

39.90 zł

31.92 zł

Produkt niedostępny

Układanka na podstawie wysmakowanego, stylowego zdjęcia, które świetnie obrazuje to, co kojarzy nam się z Paryżem. Na tle niknącej w chmurach metalowej konstrukcji wieży Eiffla przyciąga uwagę całująca się para młodych ludzi, a ich stary, błękitny citroen widoczny na pierwszym planie, tworzy piękny, wysmakowany kontrapunkt dla czarno-białej tonacji całego kadru.
Miasto zakochanych jak żadne inne sprzyja uczuciu, którego klimat można poczuć układając ten urokliwy, wysmakowany i doskonale zakomponowany obraz miasta i jego mieszkańców.
Puzzle Educa to inspirująca zabawa dla młodszych i starszych, rozbudzająca zainteresowanie światem i ludźmi, kulturą, historią i współczesnością. Seria znakomitych fotografii z najpiękniejszych miast, co roku odwiedzanych przez miliony turystów, przybliża je wszystkim miłośnikom puzzli i podróży jednocześnie.
Trwałe, dobrze wyprofilowane, z solidnie zabezpieczoną powierzchnią, w eleganckiej kolorystyce, mogą służyć długie lata. Świetnie nadają się na prezent!
Educa Borras – 20 lat doświadczenia firmy specjalizującej się w zabawkach i pomocach edukacyjnych dla dzieci młodszych, starszych i całkiem dorosłych.
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8412668151925