-12%

Puzzle Schmidt 1000 Aimee Stewart Dzieła sztuki

40.00 zł

35.20 zł

Produkt niedostępny

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem "Premium Quality" to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle "Premium Quality" są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem "Premium Quality" jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!
Kolekcja AIMEE STEWART.
Puzzle 1000 el. zamknięte w solidnym, kartonowym opakowaniu. Oryginalne opakowanie, wysoka jakość wykonania marki Schmidt Spiele powodują, że te puzzle cieszą się dużą popularnością jako asortyment prezentowy.
Wymiary motywu: 69,3x49,3 cm
Aimee Stewart jest artystką - samoukiem. Specjalizuje się w fotomanipulacji. W swoich pracach dąży do wymazania granic pomiędzy sztuką cyfrową a sztuką tradycyjną, do uzyskania prawdziwej symbiozy pomiędzy nowoczesnością a subtelnością. Nieprzerwanym źródłem jej inspiracji jest muzyka i literatura. Powołuje do życia surrealistyczne wizje i obrazy, aby każdy mógł je skonfrontować z własną wyobraźnią i marzeniami.
Żeby małe elementy mogły zapewnić rozrywkę na długo, muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Puzzle marki Schmidt Spiele spełniają ten warunek i dlatego określane są mianem "Premium Quality". Systematyczne kontrole, najwyższej jakości surowce, innowacyjne metody produkcji i wyszukane motywy graficzne, to to co je wyróżnia.
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4001504593780