-20%

Puzzle Nowy Jork Teatr 1000

Educa

54.90 zł

43.92 zł

Produkt niedostępny

Nowojorska ulica, na której przyciągają wzrok ogromne, skrzące się blaskiem i kolorami bilboardy, reklamujące legendarne broadwayowskie spektakle, takie jak „West Side Story”. Tętniące życiem, zapchane samochodami spieszących na przedstawienia ludzi, z typowymi w tamtej okolicy limuzynami i taksówkami (piękna, żółta plama na pierwszym planie) – taki kadr zatrzymał fotograf.
Magia światowej metropolii, która nigdy nie zasypia, gdzie wszystko jest w ciągłym ruchu, a praca przeplata się z czasem poświęcanym na rozrywkę – to i jeszcze więcej do ułożenia w jeden, zapadający pod powiekami obraz.
Puzzle Educa to inspirująca zabawa dla młodszych i starszych, rozbudzająca zainteresowanie światem i ludźmi, kulturą, historią i współczesnością. Seria znakomitych fotografii z najpiękniejszych miast, co roku odwiedzanych przez miliony turystów, przybliża je wszystkim miłośnikom puzzli i podróży jednocześnie.
Trwałe, dobrze wyprofilowane, z solidnie zabezpieczoną powierzchnią, w eleganckiej kolorystyce, mogą służyć długie lata. Świetnie nadają się na prezent!
Educa Borras – 20 lat doświadczenia firmy specjalizującej się w zabawkach i pomocach edukacyjnych dla dzieci młodszych, starszych i całkiem dorosłych.
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8412668155473