-20%

Puzzle Koloseum 1000

Educa

39.90 zł

31.92 zł

Produkt niedostępny

Rzym jest miastem, któremu pozazdrościć zabytków mogą wszystkie inne miasta świata. Ale symbol może być tylko jeden i trudno się nie zgodzić z tym, że zostało nim Koloseum ze swoimi monumentalnymi kamieniami.
Kadr, w którym widoczna jest ta słynna budowla z czasów rzymskich i tłum ludzi, najpewniej turystów, nie byłby tak spektakularny, gdyby nie jeden szczegół. To oldskulowy model fiata na pierwszym planie. Jego głęboki błękit fantastycznie kontrastuje z szarością tła, gdzie króluje antyczna budowla. Godziny uspokajającej i wymagającej skupienia na zadaniu pracy przy układaniu – gwarantowane!
Puzzle Educa to inspirująca zabawa dla młodszych i starszych, rozbudzająca zainteresowanie światem i ludźmi, kulturą, historią i współczesnością. Seria znakomitych fotografii z najpiękniejszych miast, co roku odwiedzanych przez miliony turystów, przybliża je wszystkim miłośnikom puzzli i podróży jednocześnie.
Trwałe, dobrze wyprofilowane, z solidnie zabezpieczoną powierzchnią, w eleganckiej kolorystyce, mogą służyć długie lata. Świetnie nadają się na prezent!
Educa Borras – 20 lat doświadczenia firmy specjalizującej się w zabawkach i pomocach edukacyjnych dla dzieci młodszych, starszych i całkiem dorosłych.
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8412668159969