-15%

Puzzle drewniane - seria HEY! Puzzlomatic

Puzzlomatic

39.95 zł

33.93 zł

Wysyłka w czwartek, 28.01.2021. Zobacz czasy dostawy.

HEY! to edukacyjne puzzle, które poruszą Twoją wyobraźnię.
Siedem specjalnie zaprojektowanych, drewnianych elementów wystarczy, byś w pełni odczół przyjemność płynącą z tworzenia.
Na odkrycie czekają fantastyczne kształty. A kiedy już poskromisz pozornie nierozwiązywalne zadania... to będzie dopiero początek zabawy! Wówczas wystarczy spotkać się w większym gronie i urządzić zawody!
HEY! to wyzwanie rzucone najbardziej wytrwałym. Ale pamiętaj - to co pozornie niemożliwe, faktycznie znajduje się w zasięgu Twojego umysłu.
Poczuj się odkrywcą! Dzięki puzzlom HEY! zwiększysz skuteczność logicznego myślenia. Zaczniesz dostrzegać rozwiazania, które wcześniej wydawały się nie istnieć.

Jak układać?
Zawsze wykorzystuj wszystkie siedem elementów układanki. Bądź cierpliwy - ułożenie najtrudniejszych figur daje największą satysfakcję.
Nie zniechęcaj się. Jeśli chwilowo brakuje Ci pomysłu, zacznij dowolnie przestawiać elementy.
Przyglądaj się im uważnie - bo gdy wreszcie ukaże Ci się fragment pożądanej figury, rozwiązanie stanie się już tylko kwestią czasu.

Szukaj nowych możliwości i konstruuj kolejne konfiguracje z zaledwie siedmiu elementów! Poczuj w sobie moc odkrywcy i konstruktora!
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Producent: Puzzlomatic
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902659190079
  • EAN: 5902659190079
  • Wymiary: 125x125x20 mm