-22%

Przewrotne motylki. Gra karciana

59.90 zł

46.71 zł

Wysyłka w czwartek, 24.09.2020. Zobacz czasy dostawy.

Motylkowy zawrót głowy.

Słońce, ciepły wietrzyk i nieliczne chmurki galopujące po błękitnym niebie. Nad skąpaną w słońcu kwiecistą łąką niestrudzenie fruwają piękne motylki. Ale nie takie zwyczajne, lecz przewrotne motylki z wielobarwnymi skrzydełkami! To prawdziwy raj dla badaczy motyli takich jak Ty. Raj, ale także wyzwanie! Rozpoznanie poszczególnych gatunków nieustanie przelatujących z miejsca na miejsce kolorowych motylków wcale nie będzie proste. Nie martwisz się jednak, bo jesteś pewny, że złapiesz je wszystkie. Podobnie jednak myślą inni badacze... Kto z Was okaże się szybszy?

Przewrotne Motylki to emocjonująca, niezwykle kolorowa, a przy tym niezmiernie łatwa do wytłumaczenia gra adresowana zarówno do najmłodszych, jak i do dorosłych graczy.

Każdy z graczy otrzymuje planszetkę wyposażoną w specjalne "skrzydełka", których przekładanie w prawo i lewo pozwala na uzyskanie ogromnej liczby przeróżnie ubarwionych motylków. Celem każdego gracza jest znaleźć na swojej planszetce motylka wskazanego przez kartę celu zanim uczynią to rywale.

Jak grać?
- Przygotujcie stos 13 kart motylków.
- Rozdajcie każdemu graczowi po planszetce łąki.
- Odkryjcie pierwszą kartę. Przekładając skrzydełka na swoich planszetkach spróbujcie znaleźć motylka (lub kilka motylków) widocznego na karcie.
- Kto jako pierwszy znajdzie motylka, pokazuje go innym graczom, zabiera kartę jako punkt i odkrywa kolejną kartę ze stosu.
- Posiadacz największej liczby kart na końcu gry zostaje zwycięzcą!

Rozgrywka w Przewrotne Motylki, oprócz dostarczania dzieciom zabawy i uśmiechu, rozwija też ich spostrzegawczość oraz sprawność manualną. Natomiast dzięki wariantowi zaawansowanemu gra może stanowić nie lada wyzwanie także dla młodzieży oraz dorosłych.
Dla kogo nadadzą?
- Dla rodziców pragnących pograć z małymi dziećmi we wciągającą i rozwijającą grę (nauka kolorów, rozwój spostrzegawczości, małej motoryki, refleksu)!
- Dla młodszych i starszych fanów dynamicznych gier na spostrzegawczość!

Zawartość pudełka:
* 4 planszetki łąki,
* 42 karty motylków.

Cechy gry:
* liczba graczy: 2-4 osoby,
* wiek: 5+,
* czas gry: ok. 29 min.

  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Producent Lucrum Games
  • Wiek: od 5 lat
  • Rok wydania: 2017
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907277129142
  • Podtytuł: Gra karciana
  • Waga (g): 304.000
  • EAN: 5907277129142