-12%

Pluszowe opowieści. Gra Planszowa Cube-Factory of Ideas

Cube-Factory of Ideas

358.95 zł

315.84 zł

Produkt niedostępny

Liczba graczy: 2 - 4 osoby
Wiek: od 7 lat
Czas gry: ok. 60 - 90 minut

Zawartość pudełka:
- instrukcja
- księga opowieści
- 40 kart talii znalezisk
- Plansza poboczna
- 6 figurek pluszaków
- 17 figurek sługusów
- 35 kostek
- 1 worek na kostki
- 15 guzików
- 6 kart postaci
- 29 kart zagubionych
- 10 kart snu
- 47 kart przedmiotów
- 12 kart sługusów
- 7 kart otoczenia
- 34 karty stanu
- 4 karty pomocy
- 32 żetony pluszu
- 16 żetonów serc
- 4 żetony celów
- 4 żetony zagubionych
- żeton zakładki
- żeton czerwonego wózka
- żeton pociągu
- żeton drzwi

Nieświadoma niczego dziewczynka śpi głęboko w swoim ogromnym łóżku. To Waszym - jej ukochanych pluszaków - zadaniem będzie ochrona jej przed zakusami złego ducha, który czyha w ciemności i dręczy we śnie.

Czy uda się Wam przepędzić nocne koszmary i ochronić swoją podopieczną?

Weźcie w dłoń szpilki, guziki, łopatki, czy co tam jeszcze znajdziecie, a także oczywiście zapas pluszu i wyruszcie na fascynującą, pełną niebezpieczeństw, wyjątkową przygodę!

Pluszowe opowieści to zupełnie nowy format gry zaklętej w księgę przygód. Rozgrywka toczy się nie na planszy, a specjalnej księdze, która skrywa wiele tajemnic. Z każdą kolejną kartą, coraz bardziej zagłębicie się w fascynującym świecie Pluszowych Opowieści!

Gra zawiera blisko stustronicową księgę, a w niej siedem rozległych i wielowątkowych, połączonych ze sobą fabularnie opowieści. Każda z nich postawi przed Wami różnorakie wyzwania i wybory, które ostatecznie doprowadzą was do kilku możliwych zakończeń.

Prosta, dopracowana w najmniejszych szczegółach mechanika świetnie oddaje przygodowy i unikatowy charakter rozgrywki. W tej grze odnajdą się zarówno małe, jak i całkiem duże "dzieci". Dodatkowym atutem jest kooperacyjny charakter rozgrywki, w której tylko współdziałanie i odpowiednie planowanie ruchów zapewni Wam zwycięstwo!

Pluszowe opowieści to również ogromna regrywalność (wynikająca z mnogości przygód, wyborów, napotkanych postaci oraz możliwych do odnalezienia przedmiotów), przepiękne wykonanie (niezwykle szczegółowe figurki, piękne grafiki, najwyższej jakości materiały) i wreszcie niezapomniana fabuła, od której nie będziecie mogli się oderwać!
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902768838763