Piramida Ortograficzna P2 Zasady pisowni ó, u, rz, ż, ch, h

29.00 zł

Wysyłka we wtorek, 03.08.2021. Zobacz czasy dostawy.


Piramida ortograficzna P2 należy do grupy gier – układanek edukacyjnych adresowanych do dzieci w wieku wczesnoszkolnym oraz starszych. To świetna zabawa połączona z nauką, która rozwija u dziecka zdolność do myślenia i zapamiętywania. Uczy także wytrwałości, wzmacnia koncentrację i skutecznie pomaga przezwyciężyć trudności w procesie uczenia się.

Budowanie piramidy
jest proste i odbywa się na zasadzie gry w domino, w której gracz dokłada element do elementu, ale nie z dwóch, a z trzech stron. Kolorowe linie brzegowe oraz gwiazdki na łączeniach poszczególnych trójkątów stanowią elementy samokontroli, które dają dziecku pewność, że zadania zostały rozwiązane prawidłowo. W efekcie rozwiązania wszystkich zadań otrzymujemy duży trójkąt, czyli tytułową piramidę.

Piramida ortograficzna P2
to kontynuacja Piramidy P1. Zawarty w niej materiał ćwiczeniowy utrwala poznane zasady ortograficzne dzięki zastosowaniu przykładów z: ó, u, rz, ż, ch, h wymiennych. Stanowi wartościową pomoc w nauce reguł pisowni języka polskiego. Dzięki takiej formie nauki poprzez zabawę dzieci szybko przyswajają trudne reguły ortograficzne.
W zestawie znajduje się 25 trójkątów i 30 zadań ortograficznych.

Piramida jest rekomendowana przez logopedów, pedagogów i psychologów jako wartościowy materiał edukacyjno – terapeutyczny. Sprawdza się na zajęciach w szkole, w edukacji domowej, a także na zajęciach wyrównawczych
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Wiek od: 5
  • Producent Epideixis
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 46308802332PD
  • EAN: 5900238764178
  • Podtytuł: ó-u, rz-ż, ch-h - wymienne
  • Waga (g): 178