Outlet -50%

Pierwsze dni

35.90 zł

17.95 zł

Wysyłka w piątek, 14.08.2020. Zobacz czasy dostawy.

Tak właśnie kończy się świat: nie z hukiem, nie ze skomleniem, tylko z odgłosem rozszarpywanych ciał.
Jest piękny, spokojny poranek. Katie, pracująca w dużym mieście jako prokurator, zostaje napadnięta w drodze do pracy. Napastnik jest martwy i chce ją pożreć… W innej dzielnicy Jenni, młoda gospodyni domowa, zagląda do sypialni i widzi, jak mąż pożera ich maleńkiego synka…
Los styka je ze sobą akurat w chwili, gdy Jenni ucieka przed swą rodziną, zmienioną w grupę drapieżnych zombie. Szczęśliwy traf – i szybki refleks Katie – sprawia, że obu kobietom udaje się uciec z miasta, w którym ożywione trupy zaczynają masowo pożerać żywych.
Jenni i Katie rozpoczynają swą odyseję przez Teksas. Chcą odnaleźć najstarszego syna Jenni i ukryć się w bezpiecznym miejscu.
Ich jedyną nadzieją staje się ustronne, ufortyfikowane miasteczko. Znalazła w nim schronienie niespełna setka rozbitków – razem bronią resztek cywilizacji. Wiedzą, że zombie po nich przyjdą. Jednak zanim to się stanie, będą żyć, kochać… a może nawet się śmiać.
O Autorce:
Rhiannon Frater
Autorka cyklu „Zmierzch świata żywych”. Zaczynała od publikowania w internecie, gdzie zyskała popularność i uznanie krytyków. Jej trylogia o świecie pustoszonym przez zombie, wydana przez prestiżowe wydawnictwo Tor Books, zdobyła „Dead Letter Award” za najlepszą powieść. Napisała też kilka innych książek i jest aktywna w amerykańskim oraz internetowym środowisku gotów i fanów horrorów. Mieszka z mężem w Austin, w stanie Teksas.
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Autor: Rhiannon Frater
  • Wydawnictwo Vesper
  • Seria Zmierzch Świata Żywych
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978837731140033
  • EAN: 978837731140033
  • Wymiary: 14.5x21.0x2.6 cm