-19%

Pakiet Cyberpunk 2077. Tomy 1-2: Trauma Team, Twój głos

74.98 zł

60.73 zł

Wysyłka we wtorek, 18.01.2022. Zobacz czasy dostawy.

Trauma Team. Cyberpunk 2077. Tom 1

Nadia, ratowniczka medyczna pracująca w Trauma Team International, jako jedyna przeżyła misję ratunkową, która zamieniła się w krwawą jatkę. Gdy decyduje się na powrót do pracy i udział w kolejnym zleceniu, odkrywa, że tym razem jego celem jest ocalenie mężczyzny odpowiedzialnego za śmierć jej partnerów z poprzedniego zespołu. Klient jej korporacji utknął na setnym piętrze wieżowca pełnego członków wrogiego gangu. Czy ta misja ma szansę na powodzenie?

Autorem scenariusza jest Cullen Bunn („Deadpool”, „Moon Knight”), a rysunki przygotował Miguel Valderrama („Giants”). Album zawiera zeszyty miniserii „Cyberpunk 2077: Trauma Team” #1–4.


Twój głos. Cyberpunk 2077. Tom 2

Podczas rutynowej kontroli torów szeregowy pracownik techniczny metra staje się świadkiem starcia gangsterów z pewną tajemniczą kobietą, która w desperacji prosi go o przechowanie czipa. Mężczyzna chce poznać prawdę o przedziwnym wydarzeniu i tożsamość intrygującej dziewczyny. Wyrusza w podróż przez najmroczniejsze zaułki Night City. W trakcie poszukiwań spotka szalonych cyberpunków, pracowników bezwzględnych korporacji i słynnego Johnny’ego Silverhanda.

Scenariusz napisali Aleksandra Motyka („Wiedźmin: Córka płomienia”) i Marcin Blacha, a rysunki stworzył Danijel Žeželj.

Album zawiera materiały zebrane w amerykańskim wydaniu „Cyberpunk 2077: Your Voice”.

Trauma Team. Cyberpunk 2077. Tom 1
1 x Trauma Team. Cyberpunk 2077. Tom 1 - Cullen Bunn

Nadia, ratowniczka medyczna pracująca w Trauma Team International, jako jedyna przeżyła misję ratunkową, która zamieniła się w krwawą jatkę. Gdy decyduje się na powrót do pracy i udział w kolejnym zleceniu, odkrywa, że tym razem jego celem jest ocalenie mężczyzny odpowiedzialnego za śmierć jej...

Cena rynkowa: 39.99 zł
Twój głos. Cyberpunk 2077. Tom 2
1 x Twój głos. Cyberpunk 2077. Tom 2 - Marcin Blacha,Aleksandra Motyka,Danijel Žeželj

Podczas rutynowej kontroli torów szeregowy pracownik techniczny metra staje się świadkiem starcia gangsterów z pewną tajemniczą kobietą, która w desperacji prosi go o przechowanie czipa. Mężczyzna chce poznać prawdę o przedziwnym wydarzeniu i tożsamość intrygującej dziewczyny. Wyrusza w podróż...

Cena rynkowa: 34.99 zł

Cena rynkowa produktów w zestawie: 74,98 zł
Kupując ten zestaw oszczędzasz: 14,25 zł (19%)

  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję