-23%

Ogon Kłapouchego Kubuś Puchatek gra 00654 Trefl

44.00 zł

33.88 zł

Produkt niedostępny

Przyjaciele ze Stumilowego Lasu nie mają humoru do brykania – Krzyś tajemniczo zniknął, a zasmucony Kłapouchy szuka swojego ogona. Pomóż przyjaciołom znaleźć ogon Kłapouchego i przywróć radość swoim ulubionym bohaterom.

Zadaniem graczy jest przemierzyć Stumilowy Las w poszukiwaniu ogona i połączyć ze sobą jego puzzlowe elementy, a następnie dostarczyć ogon do domku Kłapouchego. Komu się to uda - zostanie zwycięzcą. Sami wybierzcie ścieżki, którymi będzie podążać Kubuś, Maleństwo, Prosiaczek i Królik. Po drodze czekają na was kolorowe żetony-chmurki – żeby móc ruszyć w dalszą drogę i zdobyć element ogona, musicie odkrywać takie same obrazki rozłożone na planszy. Za każdą parę otrzymacie jeden element. Jeśli nie uda wam się dopasować chmurek, z odkrytych obrazków skorzystają przeciwnicy. Szukajcie Nory Gofera, to tajny skrót na drugą stronę!

Gra z ulubionymi bohaterami jest doskonałą okazją, żeby poprzez zabawę ćwiczyć pamięć i spostrzegawczość, a przyjazna grafika i proste zasady dostosowane są dla dzieci w wieku przedszkolnym. Plakat z tyłu planszy ozdobi pokój każdego miłośnika przygód Kubusia i jego przyjaciół.
Superplansza!
Gra zawiera dużą planszę wykonaną z wytrzymałego, płótnowanego materiału, pokrytą przyjaznymi dla dzieci farbami ekologicznymi.
Zawartość pudełka
Plansza-plakat
Planszetka Kłapouchego
24 żetony chmurek(12 par)
12 elementów ogona
4 pionki zwierzątek, 4 podstawki pod pionki
Kostka sześcienna
Instrukcja
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900511006544