-19%

Niesłychane przygody Ivana Kotowicza Honor zdrajcy. Niesłychane losy Ivana Kotowicza. Tom 4

49.90 zł

40.42 zł

Wysyłka w czwartek, 07.07.2022. Zobacz czasy dostawy.


Czwarty i przedostani tom opowieści o niezwykłym bohaterze ? Ivanie Kotowiczu!??Kotowicz ma już dość kłamstw. Całe swoje życie wierzył w ideały braterstwa i przyjaźni, które okazały się bajką dla naiwnych. Oszukany nawet przez swojego najbliższego kompana, sam musi dopuścić się zdrady i stanąć w samym środku rozgrywki pomiędzy profesorem Bremerem, a sierżantem Ejsymontem. Nadchodzi wielka bitwa, która dla kociego wojaka może się okazać szansą na zyskanie wolności i życie z dala od obsesji żądnych władzy maniaków. Musi ją tylko przetrwać.

?Honor zdrajcy? Michała Ambrzykowskiego i Kajetana Kusiny to przedostatni tom sagi pt. ?Niesłychane losy Ivana Kotowicza?. Autorzy nie wyjaśniają jeszcze wszystkich tajemnic, ale przygotowują scenę na wielki finał!

Komiks ?Niesłychane Losy Ivana Kotowicza? powstał w celu zapełnienia pewnej luki na rodzimym rynku. Chcieliśmy stworzyć tytuł przygodowy mający na celu dostarczenie rozrywki zarówno znawcom komiksu, jak i tym początkującym. Chcemy, żeby czytelnik dobrze się bawił dzięki dopieszczonym rysunkom i wciągającej fabule, która nie obraża jego inteligencji.
Autorzy
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję