Mage Wars Akademia. Gra karciana

154.95 zł

154.89 zł

Produkt niedostępny

Szybka, strategiczna gra karciana, w której magia przeplata się z walką.

Ambitni młodzi magowie ze wszystkich zakątków świata, począwszy od Etherii do Sistarry, adepci Wielkiej Akademii Magii, wszyscy oni szkoleni są w tajnikach starożytnej sztuki magicznej. Skrupulatnie poznają jej najgłębiej skrywane tajemnice, aby potem samodzielnie dokonać wyboru własnej drogi.

Ci, którzy mają nadzieję na studiowanie magii, muszą doskonalić swoją wiedzę i umiejętności, a w pojedynkach potwierdzać swą wartość. Podążaj za swoim przeznaczeniem, chwyć swoją Księgę Czarów i wkrocz dumnie do Akademii!

Mage Wars: Akademia - Zestaw podstawowy - Władca bestii vs czarodziej to w pełni samodzielna gra oraz dodatek do Mage Wars: Areny (jest jej szybszą i lżejszą wersją).

Posiada te same zasady co wersja podstawowa, dostosowane jednak specjalnie dla potrzeb dwójki graczy, dzięki czemu rozgrywka przebiega równie ekscytująco i płynnie, nic nie tracąc z unikalnego klimatu rozgrywki w Mage Wars.

Produkt można traktować również jak dodatek: karty z obu gier są ze sobą w pełni kompatybilne.

Szybka i ekscytująca rozgrywka przeplata się tu z taktycznymi decyzjami, które będziesz podejmować w każdej rundzie. Skorzystaj z przygotowanej księgi lub stwórz własną księgę czarów, wypełniając ją czarami dobranymi według uznania. Z ich pomocą przywołuj potężne stworzenia, ciskaj piorunami i rzucaj tajemnicze zaklęcia.

Zawartość pudełka:
* 2 księgi czarów,
* 2 plansze statusu,
* 1 żeton inicjatywy,
* 2 karty magów,
* 2 karty umiejętności magów,
* 131 kart czarów,
* 2 żetony szybkiego czarowania,
* 6 kości ataku,
* 1 kość efektu k12,
* żetony stanów,
* żetony obrażeń,
* żetony straży,
* inne żetony.

Cechy gry:
* liczba graczy: 2 osoby,
* wiek:13+,
* czas gry: ok. 20-30 min.

  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Wiek: od 13 lat
  • Rok wydania: 2018
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906395371211
  • Waga (g): 1078
  • EAN: 5906395371211