Łamigłówka Cast L'Oeuf - poziom 4/6

39.00 zł

Produkt niedostępny

Stopień trudności: ŚREDNIO TRUDNA
Zadanie: Rozdziel 2 części i złóż z powrotem.

Kolejna łamigłówka holenderskiego geniusza Oscara. Ten intrygujący stylem labirynt ubrany w formę jajka, zdobył drugą nagrodę na 2. Dorocznych Światowych Zawodach w Projektowaniu Łamigłówek w Antwerpii. Francuska nazwa łamigłówki, gdy przetłumaczyć ją na polski oznacza "jajko" co okazuje się być całkiem trafną nazwą dla tej łamigłówki. Celem - ujmując to najprościej - jest rozłączenie dwóch części i ponowne ich złożenie, tak aby stanowiły jedną całość.
To zadanie może okazać się bardziej wymagające niż myślisz.

Hanayama od ponad siedemdziesięciu lat jest znanym producentem i sprzedawcą zabawek, tradycyjnych gier i łamigłówek. Od samego początku kładł wielki nacisk na twórcze pomysły, wysoką jakość i przyjazną obsługę.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie" staje się początkiem wielkiej pasji i łączy całe rodziny wokół wspólnego hobby.

Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni godziny fantastycznej zabawy.

Uwaga! Wszystkie łamigłówki można rozwiązać BEZ UŻYCIA SIŁY.

PUDEŁKO ZAWIERA:
1 szt. łamigłówki
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: GRY_100792