Kupcy z Osaki

Cube

119.00 zł

Produkt niedostępny

W Epoce Edo, higaki kaisen (statki handlowe) były wykorzystywane do transportowania towarów do Edo (obecnie Tokio), centrum politycznej siły w Japonii. Tam, Fudasashi (handlowcy) czekali na wyładunek różnego rodzaju dóbr z Osaki, centrum kupieckiego Japonii. Każda udana dostawa do Edo, będzie bardzo hojnie opłacona. Kto z was zyska najwięcej na tej niestrudzonej pracy?
Kupcy z Osaki to świetna ekonomiczna gra, w której gracze wcielają się w rolę japońskich kupców, decydujących się na trudną i ryzykowną drogę z Osaki do Edo by tam wzbogacić się sprzedawając swój cenny towar. Będziecie zbierać potrzebne monety, kupować dobra lub rezerwować je na przyszłość. Każda wasza decyzja wpływa jednak na sytuację na planszy.
W Kupcach z Osaki, dobre planowanie swoich ruchów i przewidzenie przeciwnika jest elementem kluczowym. Każdy zakupione dobro przybliza statki z nimi do Edo, gdzie nastąpi wypłata zysków. Niestety może to oznacząć, że inne statki utkną w tym czasie na wodach Czarnego Przypływu, z którym nikt nie jest w stanie wygrać.
Dobra strategia to nie wszystko. roztropny Kupiec z Osaki, dba również o zabezpieczenie swoich cennych dóbr. Czasami warto poczekać zebrać ich więcej lecz zabezpieczyć się przed ich stratą. Wszytstkie karty dają cenne punkty.
Przechytrz swoich przeciwników, wybieraj dobra by punktować często lub dużo, a okażesz się najlepszym z Kupców z Osaki!
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902768838633