Kostka Rubik's Revolution

89.00 zł

Produkt niedostępny

Kostka Rubik’s Revolution łączy w sobie wyzwanie i zabawę, których moglibyście oczekiwać od normalnej Kostki Rubika oraz jej elektronicznej wersji, która wymaga zręczności i szybkiego myślenia! Kostka Rubik’s Revolution jest nowym trendem w szaleństwie związanym z najlepszą kostką na świecie!

Kostka Rubik’s Revolution to 6 szalonych gier w jednej niezwykłej kostce. Dzięki 3 bateriom AAA, kostka tryska energią – mówi, gra i… świeci! Co więcej, dzięki regulowanemu, czterostopniowemu poziomowi głośności możesz zabrać ją wszędzie i grać bez względu na okoliczności! Pierwszy poziom głośności umożliwi dyskretną zabawę, gdy okoliczności nie pozwalają zwracać na siebie uwagi. Jeżeli jednak chcesz być w centrum zainteresowania, to się nie wahaj – ustaw dźwięk na maksa i czerp radość z nieskrępowanej zabawy!

Wciśnij jeden z kolorowych przycisków i podejmij wyzwanie rzucone przez rewolucyjną kostkę:

Light Speed jest grą szybką niczym światło, która wystawi na próbę Twoją zręczność!
Wyłączaj światełka poprzez ich szybkie naciskanie, które to jednocześnie zwiększa poziom trudności
i polepsza Twój rezultat.

Wystaw swoją pamięć na próbę w grze Pattern Panic! Zapamiętaj rosnącą sekwencję i szybko ją powtórz w celu pokonania kostki!

Wyzwij swoich przyjaciół w grze Multiplayer Madness! Wyłączaj światełka i przekazuj kostkę kolejnej osobie zanim upłynie czas. Zwycięzca bierze wszystko!

Rapid Recharge wyzywa Cię, abyś zapalił wszystkie światełka jak najszybciej możesz! Może wydawać się to proste, jednak czy uda Ci się naładować wszystkie światełka zanim inne zgasną?

Cube Catcher jest to wyścig szalonych światełek, który jest rozgrywany pod ciągłą presją upływającego czasu! Im więcej światełek zgasisz, tym lepszy uzyskasz wynik jednak uważaj, aby nie nacisnąć niezapalonych ścianek!

Code Cracker. Hej, superdetektywie! Jesteś w stanie złamać tajny kod? Wykorzystując logiczne myślenie i dedukcję, odkryj odpowiednią kolejność kolorów w możliwie najkrótszym czasie
i najmniejszej liczbie prób.


UWAGA: Kostka zawiera baterie i od razu jest gotowa do zabawy! Do gry wymagane są 3 baterie AAA, które po wyczerpaniu można w prosty sposób wymienić na nowe.

PUDEŁKO ZAWIERA:
1 elektroniczna kostka Rubik’s Revolution
3 baterie AAA wewnątrz kostki
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: GRY_101350