-25%

Kieszonkowiec logiczny. Dzika logika. Zagadki i łamigłówki

15.99 zł

11.99 zł

Wysyłka w poniedziałek, 17.02.2020. Zobacz czasy dostawy.

Wyjątkowa propozycja dla pasjonatów zabaw logicznych i  miłośników główkowania!

Pewien gospodarz hoduje zwierzęta. Ma tylko krowy i gęsi, ale nie może doliczyć się swojej menażerii. Gdy liczy głowy, wychodzi 20 zwierzaków, gdy liczy nogi - 50. Ile w takim razie jest krów w gospodarstwie?

"Kieszonkowiec logiczny. Dzika logika" to wyjątkowa propozycja dla pasjonatów zabaw logicznych i  miłośników główkowania. 85 podchwytliwych i wciągających zagadek logicznych o różnym stopniu trudności uczy myślenia logicznego i wyciągania wniosków, ćwiczą koncentrację, a przede wszystkim zapewniają świetną zabawę!

Rozwiązywanie zagadek i łamigłówek to wspaniała rozrywka zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych. Zawarte w zagadkach informacje rozbudzają ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy. Zadania można rozwiązywać samodzielnie lub ze znajomymi, wówczas wspólna zabawa będzie wymagać nie tylko lotnego umysłu, lecz także bystrego oka i  refleksu! 

Do współpracy przy serii "Kieszonkowiec" zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy: "Dziką logikę" opracowała graficznie Danka Fukowska. Wszystkie zagadki w "Dzikiej logice" zostały opracowane przez Grupę MIMÓW specjalne na potrzeby tej publikacji! 

Wygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, w szkole  czy na imprezie.

Wytęż mózg i zostań dzikim mistrzem intelektu!

Wiek: 12+

W serii również: 

  • "Kieszonkowiec matematyczny. Na 200%" (11+)
  • "Kieszonkowiec matematyczny. Trzecia połowa" (10+)
  • "Kieszonkowiec angielski. Bitter Sweet" (9+)
  • "Kieszonkowiec angielski. Remember & Forget" (9+)
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję