-19%

Jak nie teraz, to kiedy. Giant Days. Tom 5

42.00 zł

34.02 zł

Wysyłka w piątek, 10.07.2020. Zobacz czasy dostawy.

Czy wakacje po pierwszym roku studiów odmienią życie bohaterek? A jakie problemy przyniesie nowy semestr? Wydaje się, że Esther, Susan i Daisy dopiero teraz poczują, co znaczy prawdziwe życie. Jak zwykle lekko i zabawnie o bardzo poważnych tematach w piątym tomie Giant Days.

  1. Ocena:

    Koniec roku akademickiego to nowe wyzwania. Susan pożera zazdrość o nową dziewczynę McGrawa, Diasy doczeka się wyjazdu na wykopaliska, a Esther i Ed dają się wciągnąć w przekręt. Do tego wyburzają ich akademik i trzeba znaleźć nowe lokum. Na szczęście udaje się wkroczyć w nowy rok z lokum, tymi samymi lokatorami, czasem uciążliwymi i tym samym humorem. A najlepiej uczcić to biorąc udział w festiwalu muzycznym!

    Scenarzysta John Allison wie, jak pospolite problemy trapiące młodych ludzi rozdmuchać i nadać im wciągającą, miłą, żartobliwą fabułę. Gagi i ironiczne dialogi to najmocniejsza strona Giant Days od pierwszego tomu i tak jest i teraz. Najlepsze jest to, że autor w tak humorystycznym komiksie nie ucieka od poważnych problemów, tyle, że podaje w lekkiej formie.

    Więcej na [Adres usunięty]

    Dodana przez Monika K. w dniu 2019-09-27 22:26:17

Napisz recenzję