-24%

Hrabstwo Harrow. Tom 3. Węże

55.00 zł

41.80 zł

Wysyłka w czwartek, 28.01.2021. Zobacz czasy dostawy.

Bezskóry Chłopiec próbuje zrozumieć tajemnicę swojej przeszłości, Emmy prowadzi śledztwo w sprawie nawiedzonego domu, a mieszkańcom pobliskiego miasteczka zagraża plaga węży. Tylko Bernice jest w stanie przeciwstawić się gadziemu złu, ale czy wyruszając na spotkanie z tajemniczą Lovey Belfont, nie narazi się na coś znacznie gorszego?

W tym tomie znajdują się zeszyty 9-12 opowieści grozy z południa USA, opowiedzianej przez Cullena Bunna, scenarzystę Szóstego rewolweru i cudownie zilustrowanej przez Tylera Crooka (BBPO)!

Czytelników czeka zajmujące widowisko z płonącymi szkieletami, ciężarnym drzewem i chłopcem bez skóry. To wyśmienita makabryczna opowieść pełna folkloru południa Stanów Zjednoczonych.

Paste Magazine

Hrabstwo Harrow pozostaje najlepszą serią komiksową na rynku. Cullen Bunn i Tyler Crook doskonale się uzupełniają. Uwielbiają pracować nad tą opowieścią, a ich pasję tworzenia widać na każdej planszy.

Multiversity Comics

Tak właśnie powinien wyglądać dobry komiks grozy. Jest zabawny, przerażający i oczywiście skłania do głębszych przemyśleń.

Comic Bastards

Jeden z najlepszych komiksów grozy 2015 roku.

io9

  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję