-74%

The Book of Unwritten Tales

59.90 zł

15.52 zł

Produkt niedostępny

The Book of Unwritten Tales to jedna z najlepszych gier przygodowych ostatnich czasów, wysoko oceniona przez graczy i wielokrotnie nagradzana przez media growe na całym świecie!
Wspaniała, baśniowa gra przygodowa przygotowana została przez niemieckie studio KING Art Games, wcześniej odpowiedzialne za słynne przygodówki takie jak m.in. Simon the Sorcerer 4, The Black Mirror 2. Średnia ocen w serwisie metacritic wynosi 84%.
The Book of Unwritten Tales bazuje na sprawdzonym, klasycznym modelu point & click. We wszechobecnej zabawnej, humorystycznej konwencji odwołuje się do tematyki fantasy i gatunku RPG. Pastisz, satyra i unikalny dowcip często towarzyszą bohaterom, a uważne oko gracza odnajdzie w grze wiele nawiązań do gier, książek i filmów.
Niepowtarzalną zaletą gry jest olbrzymia ilość wciągających po uszy, bardzo urozmaiconych zagadek, które rozwiązywać będziemy aż 4 różnymi bohaterami – gnomem Wilburem, leśną elfką Ivo, łowcą skarbów Natem i włochatym Zwierzakiem! W wielu sytuacjach gra wymaga pokierowania kilkoma bohaterami jednocześnie dzięki czemu odkryjemy dodatkowe możliwości współpracy i unikalne zdolności postaci. Bogaty świat gry oferuje ponad 20 godzin zabawy, 150 zagadek oraz 300 aktywnych przedmiotów, 40 postaci niezależnych - fani przygotówek będą po prostu w siódmym niebie!
Oprawa audio-wizualna gry stoi na najwyższym poziomie! Przepiękne, bajkowe lokacje gry przygotowane zostały w wysokiej rozdzielczości 1920x1200 z opcjonalnym wygładzaniem krawędzi i efektami cząsteczkowymi takimi jak np. dym, mgła, realistyczne płomienie. Wszystkie modele postaci opracowano w pełnym trójwymiarze (3D) i wzbogacono o realistyczne, płynne animacje – np. ruchy twarzy. Całość okraszona została nastrojową i klimatyczną oprawą dźwiękową zawierającą aż 25 utworów, pozwalających graczowi idealnie wczuć w się rozgrywkę i przenieść w świat gry.
Najważniejsze cechy:
Jedna z najlepszych gier przygodowych ostatnich czasów.
Uznana przez graczy i wielokrotnie nagradzana przez media growe.
Bajeczny, przepiękny świat gry.
Wciągająca, uzależniająca i pochłaniająca przygoda.
4 zróżnicowanych bohaterów: gnom, elfka, pirat, Zwierzak.
Wszechobecny humor, dowcip i pastisz wielu innych gier, książek i filmów.
Olbrzymi świat gry - 150 zróżnicowanych zagadek, 300 aktywnych przedmiotów, 40 postaci niezależnych, ponad 20 godzin zabawy.
Szczegółowa grafika w wysokiej rozdzielczości 1920x1200 z wygładzaniem krawędzi i efektami cząsteczkowymi.
Trójwymiarowe modele postaci, realistyczne animacje (np. ruchy twarzy).
Klimatyczna, nastrojowa ścieżka dźwiękowa.
Polska wersja językowa (lokalizacja kinowa).
Wymagania sprzętowe:
System operacyjny Windows XP lub nowszy
Procesor 2 GHz
RAM 2 GB
Karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902020119401