Summoner Wars: Krasnoludy Gildii vs Jaskiniowe Gobliny Cube

Cube

70.00 zł

Produkt niedostępny

"Summoner Wars" to szybka, dynamiczna gra karciana w realiach fantasy. Gracze wcielają się w tytułowych Przywoływaczy - potężne byty, które prowadzą swe rasy na podbój świata Itharia. Na polu bitwy pełnią jednocześnie rolę dysponujących potężną mocą magów oraz stojących na czele armii generałów. Aby zniszczyć wroga, trzeba umiejętnie wykorzystać swą niszczycielską magię wraz z taktycznym zmysłem przy kierowaniu swym wojskiem.

Czym jest starter "Summoner Wars"? Każdy starter "Summoner Wars" zawiera 2 kompletne, gotowe do bitwy frakcje, dzięki którym ty i twój rywal błyskawicznie znajdziecie się na polach pogrążonej w wojnie Itharii. Zestaw zawiera także wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia rozgrywki: planszę - pole bitwy, znaczniki obrażeń, kostki oraz instrukcję.

Dzięki "Summoner Wars": Krasnoludy Gildii vs Jaskiniowe Gobliny" będziesz miał okazję poprowadzić do boju wytrwałych, krzepkich Krasnoludów, oraz przepełnionych bojową furią Goblinów.

Proste zasady dające pasjonującą rozgrywkę Mechanika "Summoner Wars" w prosty i niezwykle przemyślany sposób łączy elementy strategii, opartej na umiejętnym konstruowaniu talii (jakie znamy z kolekcjonerskich karcianek) z elementami taktyki, bardziej znanymi z figurkowych gier bitewnych. Podczas rozgrywki gracze przywołują i przemieszczają po polu bitwy swoje jednostki, używając ich mocy i specjalnych zdolności, siejąc spustoszenie w szeregach wroga.

Nieograniczone możliwości. "Summoner Wars", to gra którą rozszerzać można o inne startery, zawierające talie kolejnych frakcji, oraz dodatki wprowadzające nowe karty dla frakcji już posiadanych: nowych wojowników, przywoływaczy oraz zdolności dające nieskończoną ilość opcji i wariantów podczas rozgrywek. W dodatkach zawarte będą także jednostki najemników - wojowników, którzy za nic mają sobie polityczne intrygi i staną w szeregach każdej armii, która zechce ich zwerbować.

Wiek graczy: 9+
Liczba graczy: 2
Czas rozgrywki: 30-60 minut

  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Producent: Cube
  • Wiek: 8-11 lat
  • Rok wydania: 2011
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902768838022
  • Waga (g): 352.000
  • EAN: 5902768838022