-28%

Spintires

79.99 zł

57.59 zł

Produkt niedostępny

SPINTIRES to bardzo realistyczny symulator jazdy ciężarówkami w ekstremalnych warunkach.
Gra została ukończona dzięki wsparciu fanów w serwisie Kickstarter. Twórcy w czerwcu 2013 roku planowali zebrać 40 tysięcy funtów, ale ich pomysł spotkał się z tak pozytywnym przyjęciem, że otrzymali ostatecznie 60935 funtów od prawie 2 tysięcy użytkowników.
Najważniejszą zaletą SPINTIRES jest innowacyjny, autorski silnik odpowiadający za efekty fizyczne.
W żadnej innej grze rozbryzgi błota i innych cieczy, a także reakcje zawieszenia pojazdów na różne nierówności terenu nie wyglądają tak wiarygodnie. Mimo bardzo efektownej oprawy graficznej, gra dzięki dobrej optymalizacji uruchomi się nawet na słabszych maszynach.
Różnorodność to również mocna strona SPINTIRES. W grze doświadczymy całego spektrum terenów, które można było spotkać jadąc pod koniec lat osiemdziesiątych przez ZSRR, od Moskwy aż po daleką Syberię. Mamy tu więc do czynienia z drogami asfaltowymi, bitymi, a nawet zalanymi przez roztopy. Do tego dochodzą lasy, góry, rzeki i szereg innych dopracowanych elementów offroadowego otoczenia.
Fani motoryzacji, szczególnie wielkich rosyjskich ciężarówek, poczują się w trakcie gry w SPINTIRES jak w domu. Oovee Game Studios wykonało szereg zdjęć i jazd próbnych, aby w możliwie najbardziej wiarygodny sposób przenieść do wirtualnej rzeczywistości prawdziwe modele pojazdów.
Realizmu dodaje zabawie m.in. to, że cały czas trzeba tu dbać o odpowiedni zapas paliwa oraz bezpieczeństwo ładunku.
Dla spragnionych dodatkowych wrażeń twórcy udostępnili zaawansowane narzędzie do tworzenia modyfikacji. Przy jego wykorzystaniu gracze stworzą własne mapy, pojazdy i przedmioty.
Najważniejsze cechy SPINTIRES:
Swobodne odkrywanie otwartego świata - misje transportu
Załadunek towarów - obsługa dźwigu
Zaawansowany silnik graficzny
Kilka klas pojazdów
Cykl dnia i nocy
Tryb wieloosobowy
Zabezpieczenie DRM
Steam
Wymagania sprzętowe
System operacyjny: Windows Vista SP2/ Windows 7 / Windows 8; Procesor: 2,5 GHz lub lepszy; Pamięć RAM: 2 GB; Karta graficzna: zgodna z DirectX 9, min. 500 MB VRAM – NVIDIA GeForce 9600 GT lub lepsza; Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907610748641