-8%

Puzzle drewniane. Seria Luna Puzzlomatic

Puzzlomatic

39.00 zł

35.88 zł

Wysyłka w środę, 28.07.2021. Zobacz czasy dostawy.

Luna to słowo w wielu językach oznacza księżyc. Łamigłówka o tej dźwięcznej nazwie przedstawia w pozycji podstawowej księżyc w pełni. Piękne, regularne koło. Aż żal niszczyć tę figurę... Jest to jednak niezbędne by ułożyć kolejne kształty. Jeden za drugim... i jeszcze następny. Twoja kreatywność może przekroczyć wszelkie granice! Tak jak księżyc wygląda inaczej podczas każdej fazy, tak i ty możesz za każdym razem ułożyć inaczej wszystkie elementy.
Jeżeli kiedykolwiek wcześniej zdarzało Ci się narzekać na nudę, to puzzle Luna sprawią, że o tym zapomnisz. Większość naszych układanek ma elementy o kształtach trójkątnych i czworokątnych. Ta układanka ma elementy o zaokrąglonych bokach, więc i formy do ułożenia są różne. Jeśli masz już inne łamigłówki BIG FUN Republic, Luna będzie dla Ciebie pewną odmianą. Jeżeli są to Twoje pierwsze drewniane puzzle zobacz koniecznie jak zupełnie odmienne kształty można ułożyć z innych dostępnych serii edukacyjnych puzzli!
Zaangażuj rodzinę i przyjaciół i razem twórzcie nowe figury. Wyzwól swój potencjał kreatywności.

Jak układać?
Zawsze wykorzystuj wszystkie osiem elementów układanki. Bądź cierpliwy - ułożenie najtrudniejszych figur daje największą satysfakcję.
Nie zniechęcaj się. Jeśli chwilowo brakuje Ci pomysłu, zacznij dowolnie przestawiać elementy.
Przyglądaj się im uważnie - bo gdy wreszcie ukaże Ci się fragment pożądanej figury, rozwiązanie stanie się już tylko kwestią czasu.

Szukaj nowych możliwości i konstruuj kolejne konfiguracje z zaledwie ośmiu elementów! Poczuj w sobie moc odkrywcy i konstruktora!
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Rok wydania: 2015
  • Wiek od: 7
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902659190116
  • EAN: 5902659190116
  • Waga (g): 144.000