-47%

Gra pułapka na myszy c0431

Hasbro

177.99 zł

94.83 zł

Produkt niedostępny


Niuch niuch... Czujesz to?

Mmmmm ... to pyszny, pyszny ser! Największy sen myszki się spełnił. Och, czy możesz uwierzyć w to? Ktoś pozostawił kawałek jej ulubionego przysmaku na otwartej przestrzeni. Lepiej jednak niech myszka uważa na pułapkę na myszy! Wciel się w głodną myszkę pokonuj przeszkody, skradaj się, zbierając ser i zabierając go innym graczom ... ale uważaj na pułapkę! Bądź pierwszym graczem, który zbierze sześć trójkątów serowych i ciesz się z wygranej.

Wspaniała rozrywka dla najmłodszych

Pułapka na myszy C0431 od Hasbro to klasyczna gra akcji, polegająca na takim pokierowaniu myszką aby udało jej się nie wpaść w pułapkę. Ta wypełniona zabawą gra polega na reakcjach łańcuchowych i jest sprawdzoną i ulubioną rozrywką dla całej rodziny. Dzieci i ich przyjaciele będą się zanosić śmiechem, gdy poruszając się po planszy będą próbować ukraść ser swoich przeciwników. Uważaj na przeszkodach takich jak huśtawka, murek i konstrukcja z rur, nawet na nurka. Dowiedz się, jak te dziwne konstrukcję współpracują, aby opuścić klatkę na niczego nie podejrzewającego myszy! Pokonaj przyjaciół w drodze do mety i złap sera przeciwników.

Mnóstwo fantastycznej zabawy

W grze Pułapka na myszy od Hasbro śmiech jest reakcją łańcuchową! Gracze rzucają kostki i przesuwają figurką myszki wokół planszy, zbierając ser. Starają się jak tylko mogą ominąć wszelkie przeszkody i uniknąć pułapki na myszy. Zobacz jak śmieszna to zabawa, gdy dzieci próbując wygrać wykorzystują sztuczki, pułapki i reakcje łańcuchowe aby przeszkodzić przeciwnikom.

Uważaj na zdradzieckie przeszkody

Gra ta ma niesamowitą konstrukcję, ponieważ poszczególne jej części współpracują ze sobą, aby nabrać niczego nie podejrzewające myszy! Ta gra obejmuje 24 części budynku, w tym deskę i balię do nurkowania, bujany bucik, a nawet znak stopu! Przy użyciu pułapki na myszy, uważaj aby reakcja łańcuchowa nie obróciła się przeciw Tobie!

Zawartość gry:

plansza do gry
4 pionki myszek
24 elementy konstrukcyjne
24 trójkąty z sera
kostka
postać nurka
kuleczka
instrukcja

Wiek: 6+

Ilość graczy: 2-4
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Producent: Hasbro
  • Rok wydania: 2017
  • Kod producenta: GXP-602017
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5010993347902
  • Język: polski
  • EAN: 5010993347902
  • Wymiary: 40.0x26.5x8 cm