-13%

Polak Mały Ipn

Ipn

15.56 zł

13.54 zł

Wysyłka w środę, 04.08.2021. Zobacz czasy dostawy.

Gra edukacyjna Polak Mały za pomocą puzzli - które można również wykorzystać do zabawy w memory - zapoznaje z polskimi symbolami narodowymi: flagą, herbem i słowami hymnu. W załączonej broszurze zamieszczono instrukcje gier dla dzieci w różnym wieku, od 4 do 8 lat.
Elementy gry
24 karty białe (z tekstem hymnu na białym tle i z fragmentami herbu polskiego na rewersie)
24 karty czerwone (z tekstem hymnu na czerwonym tle i z fragmentami herbu polskiego na rewersie)
Instrukcja
Premiera 11 listopada 2014
Gra powstała w ramach projektu Historia w kolorach
Historia w kolorach to projekt edukacyjny IPN skierowany do najmłodszych odbiorców historii najnowszej. Jego głównym celem jest zainteresowanie dzieci i młodzieży dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenie, w atrakcyjnej i przystępnej formie, polskich symboli narodowych - godła, flagi i hymnu. W ramach projektu powstał m.in. krótki film animowany Polskie symbole narodowe, trójwymiarowa książeczka i kolorowanki, które można wykorzystać na zajęciach z dziećmi w przedszkolach lub szkołach podstawowych. Jako materiały uzupełniające proponujemy także gry internetowe, nawiązujące do postaci i obrazów pojawiających się w filmie, oraz klasyczne puzzle.
Wszystkie materiały edukacyjne powstałe w ramach projektu Historia w kolorach można bezpłatnie wykorzystywać podczas samodzielnych zajęć z dziećmi. Istnieje również możliwość przeprowadzenia takich zajęć przez pracowników IPN.
Zabawki/gry Polak Mały. Gra edukacyjna - oprawa pudełko - Producent: Instytut Pamięci Narodowej, IPN. Cena 15.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Rok wydania: 2014
  • Wiek od: 4
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 69969402542GR
  • EAN: 9788376296920
  • Waga (g): 500