Gra magnetyczna The Purple Cow - Bingo

The Purple Cow

35.00 zł

Produkt niedostępny

Ciekawa propozycja dla osób, które dużo podróżują. Seria gier magnetycznych w mini formacie, zmieści się do każdej torebki. Gra mało waży, dzięki czemu zawsze możemy ją mieć pod ręką. Sprawdzi się podczas czekania na wizytę u lekarza, w dłuższej podróży samochodem czy samolotem. Metalowe pudełko służy nam za planszę, dzięki czemu gabaryt gry ograniczony jest do minimum.

Gracze wybierają pomarańczowe lub zielone magnesy (pionki), a także plansze ze zwierzętami.

Zasady gry: Grę rozpoczyna najmłodszy zawodnik kręcąc strzałką na tarczy koła. Wskazane przez strzałkę zwierzę musi być prawidłowo nazwane przez gracza. Gdy zawodnik to zrobi, kładzie na swojej planszy pionek w miejscu wylosowanego zwierzaka. Jeśli zostanie wylosowane zwierzę występujące na planszy dwa razy – gracz używa dwóch magnesów w jednym losowaniu, by zakryć pola. Wygrywa ten gracz, który jako pierwszy zakryje pionkami zwierzęta na planszy w dwóch liniach poziomych lub jednej pionowej i zawoła BINGO!

 

Cechy gry magnetycznej Bingo: mała, gra podróżna zapakowana w metalowe pudełko, służące za planszę ilość graczy: 2 przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia w zestawie znajduje się magnetyczna tarcza oraz 40 magnesów, po 20 sztuk w 2 kolorach wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm 

  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Wiek od: 3
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7290016026061
  • EAN: 7290016026061
  • Waga (g): 173