Mądra Głowa 4-6 lat Zdolny przedszkolak

29.90 zł

Wysyłka we wtorek, 03.08.2021. Zobacz czasy dostawy.

Cześć! To my Wesołe Pojazdy - mieszkańcy świata Mądrej Głowy: parowóz, ciężarówka, autobus i inni. Chcielibyśmy zagrać z Tobą. Czy się zgadzasz? Odwiedzisz różne rejony naszego miasta i wiele się nauczysz. Na przykład łódź podwodna zapozna cię z różnymi kolorami, samolot pokaże ci swoje obrazki, parowóz zaś zagra z tobą w piłkę. Jesteśmy pewni, że zabawa z nami ci się spodoba, mamy też nadzieję, że odwiedzisz nas ponownie.
W mieście Wesołych Pojazdów znajdziesz do rozwiązania mnóstwo ciekawych zadań i łamigłówek. Całość jest zrealizowana w przyjaznej multimedialnej konwencji zabawnych gier.
Ciekawe i wciągające zadania oraz nielimitowana ilość prób pozwalają do woli bawić się w kolorowym świecie Mądrej Głowy. Przy okazji świetnej zabawy dzieci uczą się i nabywają potrzebne zdolności oraz umiejętności.
Mądra Głowa to kolekcja 15 multimedialnych gier i łamigłówek logicznych rozwijających umiejętność sprawnego myślenia i podejmowania decyzji.
Świeże i oryginalne pomysły gwarantują doskonałą zabawę i pełny rozwój potrzebnych zdolności. Efektem zabawy jest wydobycie i rozwój potencjału intelektualnego, a zdobyte doświadczenia, wiedza oraz umiejętności mają wszechstronne zastosowanie i są niezbędne w rozwoju dzieci.
Zadania zostały przygotowane specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Oto opisy niektórych łamigłówek:

Nutki na niebie: tutaj czeka na ciebie siedem śmigłowców. Rozpoznaj te które wydają takie same dźwięki. Gra ćwiczy pamięć i rozpoznawanie dźwięków.
Podlewanie: jeże pilnie potrzebują Twojej pomocy. Koniecznie trzeba podlać grzyby, ale ilość wody jest ograniczona! Użyj jej wiec tak, by sprawiedliwie podlać wszystkie grzyby! - Gra uczy logicznego myślenia
Budowanie: przyjrzyj się dokładnie domowi na obrazku i spróbuj zbudować taki sam.
Gra uczy spostrzegawczości i odwzorowywania, wyzwala kreatywność.
Spadochrony: samolot wypuszcza kostki na spadochronach. Wyłap je zanim wpadną do morza! Łap je w podanej kolejności. Gra kształtuje spostrzegawczość, szybkość i zręczność, umiejętność rozpoznawania cyfr.
Szkicownik: przyjrzyj się dokładnie obrazkowi po lewej stronie szkicownika. Spróbuj narysować taki sam po prawej stronie, używając kolorowych ołówków. Pamiętaj, że w razie pomyłki masz do dyspozycji gumkę? Gra uczy rozpoznawania kolorów, wyobraźni i orientacji na płaszczyźnie, spostrzegawczości.
Kra lodowa: usuń krę lodową, żeby utorować drogę twojemu statkowi. Szerokiej drogi - życzymy szczęścia tobie i twoim pasażerom pingwinom. Gra ćwiczy sprawne i logiczne myślenie.
Droga do domu: pomóż kapitanom pingwinom dotrzeć do ich statków. Najpierw wybierz pingwina, a następnie kliknij na statku, który do niego należy. Gra kształtuje spostrzegawczość, wytrwałość i determinację w dążeniu do celu.
Labirynt: codziennie rano autobus zabiera dzieci do szkoły. Dziś jednak zgubił się w sieci, jaką tworzą ulice miasta. Pomóż autobusowi znaleźć wyjście z tego labiryntu. Gra uczy wyobraźni, logicznego myślenia, podejmowania decyzji.
Szkoła: codziennie rano dzieci jadą autobusami do szkoły. Zapamiętaj jakim autobusem przyjechało każde dziecko. Pomóż dzieciom wrócić do ich domów tymi samymi autobusami, którymi tutaj przyjechały. Gra ćwiczy: pamięć, wytrwałość w dążeniu do celu.
Przystanek autobusowy: zabierz dzieci na te przystanki autobusowe, na których powinny się znaleźć: dzieci w ubrankach czerwonych - na przystanek Czerwony, dzieci w zielonych ubrankach - Zielony, dzieci w żółtych ubrankach - na przystanek Żółty, dzieci w ubrankach niebieskich - na przystanek Niebieski. Gra ćwiczy rozpoznawanie kolorów, dopasowywanie, zapamiętywanie i orientację przestrzenną.
Łamigłówki pochodzą z programów Mała Akademia i Mądra Głowa Przedszkolak.
Wymagania: komputer typu PC z procesorem 1 GHz, system Windows XP/Vista/7/8.
 1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

 • Tytuł: Mądra Głowa 4-6 lat Zdolny przedszkolak
 • Producent L.k. Avalon
 • Rok wydania: 2014
 • Format: 13.0x19.0cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 67594803415CD
 • Język: polski
 • Podtytuł: Gry i łamigłówki dla dzieci
 • EAN: 5907595772181
 • Wymiary: 13.0x19.0x1.5 cm