-4%

Kholat

49.99 zł

47.99 zł

Produkt niedostępny

Są wypadki, które nigdy nie powinny się zdarzyć…
Kholat to gra eksploracyjna z elementami horroru inspirowana prawdziwym wydarzeniem –tragedią na Przełęczy Diatłowa, w której dziewięcioro rosyjskich turystów zginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Gracz zanurzy się w bezkresnej scenerii gór Ural i będzie się starał dowiedzieć, co tak naprawdę miało miejsce. Na każdym kroku pojawią się jednak kolejne pytania i wątpliwości.
Tragedia na Przełęczy Diatłowa to prawdziwe zdarzenie, do którego doszło zimą 1959 roku. Dziewięcioro wprawnych alpinistów wybrało się na wędrówkę po północnej części Uralu. Żadne z nich nie przeżyło, a ich ciała znaleziono rozrzucone po zboczu góry Chołatczachl. Rosyjscy śledczy zamknęli sprawę, gdy stwierdzono, że śmierć młodych ludzi spowodowała „potężna, nieznana siła”.
Gra w pełnej polskiej wersji językowej. W role narratorów wcielą się prawdziwe gwiazdy - Andrzej Chyra, Mirosław Zbrojewicz, Miłogost Reczek i Justyna Wasilewska. W wersji angielskiej natomiast usłyszymy m.in. gwiazdę „Władcy Pierścieni” i „Gry o Tron” – Seana Beana.
Cechy gry:
Pierwszoosobowa gra eksploracyjna z elementami horroru
Gra inspirowana prawdziwymi wydarzeniami: tragedią na Przełęczy Diatłowa
Otwarta mapa świata
Nieliniowa rozgrywka skupiająca się na poznawaniu świata i opowieści
Główna fabuła i wiele wątków pobocznych do odkrycia przez gracza
Wysokiej jakości grafika oparta na silniku Unreal Engine 4
Pełna Polska wersja językowa. W roli narratorów m.in.: Andrzej Chyra i Mirosław Zbrojewicz
Zabezpieczenie DRM
Steam
Wymagania sprzętowe
System operacyjny: Windows 7 / 8.1; Procesor: Intel Core i3; Pamięć RAM: 4 GB; Karta graficzna: z obsługą DirectX 10 (NVIDIA GeForce GTX 470); Dysk twardy: 5 GB wolnego miejsca; Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX; Napęd: DVD-ROM.
Gra do uruchomienia wymaga aktywacji przez internet.
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907610750552