Eldritch Horror: Maski Nyarlathotepa

189.95 zł

189.90 zł

Produkt niedostępny

To nie jest samodzielna gra. Do gry wymagana jest następująca gra: Eldritch Horror.

Ilość graczy: 1 - 8 osób
Wiek graczy: od 14 lat
Czas rozgrywki: około 120-240 minut

Do tej pory ciche i pozornie niepowiązane ze sobą kulty rozpoczęły realizację planu, który sprowadzi na nas zagładę. Kultyści na całym świecie skupiają się na jednym celu – otwarciu Wielkiej Bramy i zniszczeniu ludzkości. Jakaż nikczemna siła zdołała zjednoczyć te niezależne do tej pory organizacje? I co ważniejsze, czy da się je powstrzymać?

W rozszerzeniu Maski Nyarlathotepa badacze zmagają się z Pełzającym Chaosem, próbując ocalić ludzkość. Do tej pełnej rozmachu, fabularnej kampanii dołączy siedmiu nieustraszonych badaczy, którzy zahartują się w ogniu przeznaczenia albo spłoną w jego płomieniach.

Rozszerzenie Maski Nyarlathotepa wprowadza do gry nowe aspekty w postaci Osobistych Historii dla każdego badacza oraz akcji Skupienia i Pozyskania Środków. Ponadto zawiera dodatkowe Zasoby, Zaklęcia i Artefakty dołączane do talii z podstawowej wersji Eldritch Horror: Przedwieczna Groza. Rozszerzenie uzbraja badaczy we wszystko, czego potrzebują, aby stanąć do walki nowymi Przedwiecznymi i zmierzyć się z wyzwaniami nowego trybu kampanii.

Władca Kadath budzi się!
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Wiek: 14+
  • Rok wydania: 2018
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902259204695
  • EAN: 5902259204695