-32%

Dylematy. Druga edycja

Rebel

70.50 zł

47.96 zł

Wysyłka w czwartek, 20.08.2020. Zobacz czasy dostawy.

Zapraszamy do nietypowej gry moralnych dylematów i trudnych wyborów! Usiądźcie w okręgu w grupie od 4 do 15 osób i rozdajcie każdemu z graczy po 2 karty do głosowania (“A” oraz “B”). Wybierzcie talię, którą będziecie grali oraz tego, kto rozpocznie zabawę.   Na czym to polega?   W każdej turze na stole ląduje karta Dylematu - zagadnienia moralnego z dwoma możliwymi rozwiązaniami. Twoim zadaniem jest przewidzieć, którą opcję wybierze większość osób przy stole. Grupa może - a nawet powinna, gorąco do tego zachęcamy! - dyskutować nad możliwymi rozwiązaniami, po czym każdy z graczy podejmuje decyzję. Punktujesz, jeśli udało Ci się poprawnie przewidzieć głos większości. Ostatecznym celem gry jest zebranie 5 punktów, ale sekret dobrej zabawy polega na rozmowie. Karty mają stanowić pretekst do dyskusji na mniej lub bardziej odjechane tematy.

Co znajdziemy w środku?  

Talia zielona, sugerowany wiek graczy: 12+ 55 kart niezbyt ciężkich dylematów, którymi zagrasz w dowolnym towarzystwie. Dotykają tematów moralności, uczciwości, a także całkowicie abstrakcyjnych sytuacji, które zamotają w niejednej głowie…   Zły czarownik zamienia Cię w niedźwiedzia. Niedługo potem spotykasz w lesie swojego syna i musisz mu udowodnić, że jesteś inteligentną istotą. Czy: Wkładasz czerwone majtki i pelerynę, aby udawać jego ulubionego superbohatera?  Podnosisz go do góry, stojąc na skale, i mruczysz „Krąg życia” z „Króla Lwa”?  

Talia pomarańczowa, sugerowany wiek graczy: 16+ 55 kart dylematów podejmujących wiele różnorodnych tematów. Odpowiedzi Twoich znajomych z pewnością pozwolą Ci poznać ich jeszcze lepiej – dowiesz się co nieco o ich moralności, wierności i… podejściu do nowoczesnych technologii.   Właśnie wynaleziono Maszynę Snów. Masz szansę zajrzeć do snów swojej drugiej połówki, która ceni sobie prywatność. Czy: Podglądasz sny swojej drugiej połówki?  Nie podglądasz ich?  

Talia czerwona, sugerowany wiek graczy: 18+ 55 kart dylematów o śmierci, seksie i prawdziwym zaufaniu. Szalone tematy, abstrakcyjne problemy i trudne zagadnienia moralne. Pozostaną w waszej pamięci na długo...   Jesteś argentyńskim górnikiem, który wraz ze swoją kozą został uwięziony pod ziemią. Po 2 dniach w końcu pojawia się ekipa ratunkowa, której działania transmitowane są na żywo. Czy: Wychodzisz i ********* kozę na ************, ale dzięki magii telewizji, wszyscy pomyślą, że ** ********? Wychodzisz na zewnątrz sam? Koza zabierze Waszą tajemnicę do grobu...  

UWAGA! Gra przeznaczona jest dla osób dorosłych! Rozgrywka grozi utratą znajomych!

  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Producent: Rebel
  • Wiek: 18+
  • Rok wydania: 2020
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902650610910
  • Waga (g): 434.000
  • EAN: 5902650610910