-16%

Drążki edukacyjne Epideixis

Nowość

128.00 zł

107.01 zł

Chwilowo niedostępny


Drążki edukacyjnewchodzą do grupy zabawek wspomagających rozwój talentów dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Drążki edukacyjne rozwijają zdolności twórcze oraz spostrzegawczość, jak też koncentrację i umiejętność obserwowania, analizowania i wyciągania wniosków, a także tworzenia logicznych struktur i kombinacji.
Podstawową zasadą wszystkich rodzajów zabaw twórczych jest stopniowanie poziomu trudności, tzn. „przechodzenie od rzeczy łatwych do trudnych” oraz „samodzielność odpowiadająca umiejętnościom”.

Drążki edukacyjne są doskonałą zabawką dla dzieci młodszych. Służą jako pomoc edukacyjna, a także jako materiał do zajęć terapeutycznych.

Przydadzą się w przedszkolach, gabinetach terapeutycznych oraz poradniach psychologiczno – pedagogicznych. Sprawdzą się również w edukacji domowej.
- 6 drewnianych drążków
- 40 drewnianych klocków w 5 kolorach (żółtym, pomarańczowym, czerwonym, zielonym i niebieskim)
- drewnianą podstawę służącą do ustawiania drążków
- drewniane pudełko pełniące funkcję opakowania
- komplet plansz z 40 wzorami w skali 1 : 1, opartymi na przemyślanej kombinacji klocków, uwzględniającymi zasadę stopniowania trudności. Wzory są podzielone na 4 grupy w zależności od rodzaju klocków i poziomu trudności.

UWAGA! W ostatnim czasie plansze z wzorami zostały wzbogacone o plansze czarno-białe, które dają nowe możliwości zabawy i terapii. Dziecko może na przykład najpierw je pokolorować, a potem ułożyć klocki właśnie zgodnie z tym samodzielnie zaprojektowanym wzorem. Można też bawić się odwrotnie: ułożyć klocki, a następnie poprosić dziecko, aby na planszy powtórzyło ten sam układ kolorystyczny.

Drążki edukacyjne jako zabawka niezwykle uniwersalna oraz bardzo starannie wykonana otrzymały nagrodę główną Komitetu Ochrony Praw Dziecka w XIII edycji konkursu „Świat przyjazny dziecku” w kategorii zabawek dla dzieci w wieku 3 – 7 lat. To najlepsza rekomendacja dla tych klocków, a dla nas powód do dumy i zadowolenia.

Produkt polski drążki edukacyjne wykonano w całości w Polsce, z polskiego drewna.
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Tytuł: Drążki edukacyjne
  • Wiek: 3-4 lata, 5-7 lat
  • Rok wydania: 2013
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 63465502332ZA
  • Podtytuł: Zabawy Twórcze
  • Format: 13.0x28.5cm
  • Waga (g): 1600.000
  • EAN: 5900238764628