Gra do Pifka

49.00 zł

Produkt niedostępny

Zdarzyło Ci się siedzieć przy piwie ze znajomymi i zastanawiać się, jak uczynić spotkanie niepowtarzalnym i oryginalnym? Czy szukałeś czegoś, co pozwoli ciekawie spędzić czas ze znajomymi? Czy Chciałbyś poznać przyjaciół z zupełnie innej strony, jednocześnie zrywając boki ze śmiechu?

Jeżeli kiedykolwiek Znalazłeś się w podobnej sytuacji, gra do Pifka jest świetnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twoich przyjaciół!
Picie piwa jest elementem rozgrywki dlatego gra świetnie sprawdza się na imprezie w domu, jak i zdaje egzamin w pubie. Stajecie przed zadaniem możliwie szybkiego opróżnienia swojego kufla! Nie jest to jednak takie proste... żeby się napić, musicie się najpierw wykazać... poczuciem humoru!


Poruszając się po planszy losujecie karty i wykonujecie zadania, przy których wrażeń z pewnością nie zabraknie! Po wykonanym zadaniu, przysługuje Wam ilość piwa określona na kartach.

Losowe wydarzenia, z którymi spotkacie się na planszy (Pustynia, Izba wytrzeźwień, Impreza, Komisariat) pozwolą Wam napić się więcej piwa lub zmuszą do odstawienia kufla na pewien czas.

Z każdym łykiem zadania nabierają trudności.

Z każdą chwilą gra staje się ciekawsza i zabawniejsza. Zadania mogą wydawać się proste kiedy je czytamy, ale w czasie rozgrywki, kiedy wykonujemy zadanie na czas lub kiedy jesteśmy blisko dna swojego kufla wszystko wydaje się trudniejsze.

PUDEŁKO ZAWIERA:
plansza
80 kart z zadaniami
6 pionków
2 kostki
12 słomek
18 miarek do naklejenia
instrukcja
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: GRY_101894