-4%

Disney Kraina Gier Disney Universe

34.99 zł

33.59 zł

Produkt niedostępny

Oto niezwykła zręcznościówka, w której będziesz mógł wcielić się w najpopularniejszych bohaterów Disneya.
Disney Universe czyli Świat Disneya został zaatakowany przez hakera.
Ta wirtualna wersja dobrze znanego wszystkim dzieciom uniwersum jest zagrożona i tylko Ty możesz ją uratować. I to najlepiej do spółki z przyjaciółmi!
To gra platformowa z elementami logicznymi. Zbieraj różnorodne kostiumy i używaj oferowanych przez nie specjalnych umiejętności, aby pokonać stojące na drodze przeszkody. Graj ulubionymi postaciami z filmów Disneya oraz takimi, o których prawie zapomniałeś.
Disney Universe to gra nie tylko dla najmłodszych! Choć kolorowa oprawa i bajkowe klimaty sugerują rozgrywkę dla tej najbardziej młodzieżowej z młodzieży, to dzięki dopracowanemu sterowaniu i fajnym mechanizmom rozgrywki bawić się będzie cała rodzina!
Wymagania sprzętowe
System operacyjny: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1;Procesor: Intel Pentium 4 3,0 GHz lub AMD Athlon 64 3500+; Pamięć RAM: 2 GB; Dysk twardy: 4 GB wolnego miejsca; Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 256 MB VRAM oraz sprzętowe wsparcie Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce 8400/ATI Radeon HD2900); Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX;
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907610745916