Catan - wersja podróżna GALAKTA

125.00 zł

124.89 zł

Wysyłka w środę, 23.09.2020. Zobacz czasy dostawy.

Rodzina gier CATAN ponownie się powiększa! Od teraz gracze będą mogli handlować, budować i rozwijać swoje osady podczas każdej swojej podróży a także na plaży czy też pikniku. Catan: Wersja podróżna mieści się w praktycznym, plastikowym pudełku, które po rozłożeniu pełni funkcję planszy. Do przechowywania małych elementów przeznaczone zostały cztery wyjmowane szufladki. Aby umożliwić grę w każdych warunkach, elementy takie jak drogi czy osady wyposażono w wypustki do wpinania w planszę.
Catan: Wersja podróżna pomimo swoich kompaktowych rozmiarów zawiera wszystkie elementy podstawowej gry Catan. Ponadto gra została poszerzona o wariant dla dwóch graczy.
Najważniejsze różnice między grami Catan: Wersja podróżna a Catan Gra Planszowa:
Cała gra mieści się w walizeczce, która zajmuje mniej niż połowę miejsca, które zajmuje podstawowy Catan.
Wszystkie figurki przechowywane są w małych szufladkach. Podczas gry można je wygodnie wyciągnąć, a po grze wsunąć na miejsce.
Drogi, osady i miasta wyposażone zostały w wypustki odpowiadające otworom na planszy. Dzięki temu żadne wstrząsy ani powiewy wiatru nie popsują gry.
Obie kości mieszczą się w zamykanym pudełeczku, które nie tylko chroni je przed zaginięciem, ale także pozwala na wykonanie rzuty, kiedy brak miejsca na turlanie.
Rozkładanie gry Catan: Wersja podróżna zajmuje zaledwie parę sekund.
W podróż często jedzie się we dwójkę, dlatego Catan: Wersja podróżna zawiera również wariant dla dwóch osób.
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Wiek: 10+
  • Rok wydania: 2016-11-10
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902259200895
  • Format: 29,5x13,5x7 cm
  • EAN: 5902259200895