Był sobie człowiek. Wersja kompaktowa Hippocampus

Hippocampus

59.98 zł

Wysyłka w poniedziałek, 02.08.2021. Zobacz czasy dostawy.

Gra polega na wędrówce przez historię rozwoju człowieka. By wystartować, przenosimy się do epoki kamienia łupanego. Wędrujemy przez czasy prehistoryczne i starożytne do średniowiecza, potem renesansu, by przez XVIII i XIX wiek wkroczyć w czasy nam współczesne.

Podczas wędrówki poznajemy zwyczaje ludzi z minionych epok, walczymy z atakującym niespodziewanie zbójem, ścieramy się w pojedynkach. Trzeba wiele sprytu, pomysłowości i oczywiście inteligencji, by okazać się lepszym od innych. Jak zawsze, możemy liczyć na pomoc Mistrza.

Mocne strony gry

  • Bogato ilustrowana plansza, która przedstawia 52 najważniejsze wydarzenia z historii świata oraz Polski.
  • W trakcie rozgrywki dzieci przenoszą się w podróż w czasie po dziejach ludzkości, od prehistorii do roku 2000, w ten sposób poznają historię świata.
  • Gra oparta jest na rzetelnej wiedzy. Dodatkowo zawiera wiele barwnych ciekawostek, którymi dzieci mogą zabłysnąć w szkole.
  • Atrakcyjna mechanika gry wyrównuje szanse dzieci, które nie znają historii w rywalizacji z dorosłymi. Dzięki temu nie ma obaw przed zniechęceniem spowodowanym tzw. brakiem wiedzy historycznej, którą dzieci nabywają w trakcie rozgrywki.
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję