-10%

60 Seconds

39.90 zł

35.91 zł

Produkt niedostępny

60 Seconds! to bardzo oryginalna gra wyprodukowana przez poznańskie studio Robot Gentleman. Fabuła w bardzo oryginalny sposób traktuje szeroko rozumiany temat przetrwania, ale ... traktuje go z dużą szczyptą humoru.
Tytułowe 60 sekund, to czas jaki ma nasz bohater - Ted, który jest głową typowej amerykańskiej rodziny na przygotowanie sie na przetrwanie w bunkrze po wybuchu bomby atomowej. Mieszka na przedmieściach w domku z białym płotkiem wraz z żoną, córką i synem, to o nich musi się zatroszczyć.
Gdy już trafi do schronu, jego zadaniem staje się przetrwanie jak najdłużej. Wszystkie przedmioty i osoby, które uda mu się uratować od wybuchu zadecydują o jego dalszym losie. Każda historia będzie inna, każdy dzień zaskakiwać będzie nowymi wydarzeniami. Ich przebieg jest w pełni dynamiczny, a rozgrywka oparta została na symulacji życia w zamknięciu. Regularnie musimy podejmować ciężkie decyzje, takie jak np. komu ograniczyć żywność, gdy zacznie jej brakować, czy też jak poradzić sobie z inwazją zmutowanych karaluchów.
Wymagania sprzętowe:
Windows XP SP3 lub nowszy, procesor Intel Core™ 2 Duo 2.0+ GHz, 2GB RAM, HDD 950MB, karta graficzna GeForce 8800 GT, Radeon HD2900XT, karta dźwiękowa
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904730829090