Disney Infinity Starterpack Xbox 360

299.99 zł

287.99 zł

Produkt niedostępny

Przedstawiamy najambitniejsze dotąd przedsięwzięcie Disneya w dziedzinie gier wideo – Disney Infinity wprowadza nas w całkowicie nowy świat wirtualny, w którym wyobraźnia stanowi klucz do królestwa niczym nieskrępowanej wolności i nieskończonych możliwości. Gracze będą mieli możliwość tworzenia własnych przygód i fantastycznych zabaw z ulubionymi postaciami z najpopularniejszych filmów produkcji Walt Disney Animation Studios i Pixar Animation Studios.

Po raz pierwszy w historii gracze będą mogli ustawić prawdziwe interaktywne figurki – figurki postaci, figurki dostepu do poszczególnych światów, a także dyski mocy – na specjalnym Czytniku Disney Infinity, by przeżyć niepowtarzalne przygody w trybie fabularnym w jednym ze Światów. Graczy czekają rozgrywki w scenerii „Uniwersytetu Potwornego”, „Piratów z Karaibów” oraz „Iniemamocnych”. W każdym ze światów, gracze wcielają się w najpopularniejsze filmowe postacie, takie jak: Sully, urodzony straszak; kapitan Jack Sparrow, przebiegły mistrz szabli; a także Pan Iniemamocny, jeden z najpotężniejszych superbohaterów wszech czasów. W każdym uniwersum czekają na nas niebezpieczni wrogowie, trudne zagadki, przeszkody i różnorodne zadania.

Podczas kolejnych przygód gracze zdobywają nowe postacie, pojazdy, ulepszenia, gadżety i inne atrakcyjne dodatki, które mogą zapisywać na wirtualnym Placu Zabaw. Gracz może w dowolnym momencie przenieść się na swój osobisty Placu Zabaw, i w prosty sposób wykorzystać przeniesione tam zabawki do stworzenia nowych, niepotwarzalnych disneyowskich przygód., w których dowolnie łączą się i mieszają elementy z róznych historii: bohaterowie, krajobrazy i przedmioty. Możliwości są nieskończone, a gracza ogranicza jedynie jego własna wyobraźnia.

KLUCZOWE CECHY GRY:
• Niespotykanie kreatywny model rozgrywki – Dzięki wirtualnemu Placowi Zabaw połączonemu z rozległym otwartym światem gracze mogą tworzyć własne przygody i historie z udziałem ulubionych postaci. Jedynie od upodobań użytkownika zależy, jakie tło, gadżety, pojazdy i inne elementy pojawią się w świecie, który zbuduje. Możliwości są naprawdę nieograniczone, tym bardziej że Disney będzie sukcesywnie dodawać do gry nowe elementy nawiązujące do ogromnej biblioteki klasycznych i nowych tytułów.
• Nieskończone możliwości fabularne –Disney od zawsze szczyci się opowiadaniem wyjątkowych historii. Teraz jednak, za sprawą Disney Infinity treść przygód filmowych bohaterów spocznie w rękach widzów i graczy. Będą oni mogli tworzyć swój wyśniony świat z nieskrępowaną swobodą, bez żadnych ograniczeń.
• Elementy wielu filmów animowanych na wszystkich platformach – Disney Infinity to całkowicie nowe uniwersum stworzone w stylu najlepszych animacji. W tym ogromnym świecie spotkają się ze sobą postacie z rozmaitych produkcji Disneya.
• Interaktywne figurki aktywują rozgrywkę i pozwalają tworzyć po swojemu – Wraz z Disney Infinity na rynek trafi początkowy zestaw 40 elementów do kolekcjonowania – figurki postaci, figurki dostępu oraz dyski mocy – pozwalające rozwijać i modyfikować rozgrywkę i tworzyć przygody. Z czasem do zbiorów Disney Infinity dołączą kolejne zestawy postaci i światów, gdyż platforma z grą będzie stale rozbudowywana.
• 17 interaktywnych figurek postaci pozwoli graczom wcielić się w rozmaitych disneyowskich bohaterów zarówno w trybie Światu jak i rozgrywkach na Placu Zabaw.
• 3 figurki dostępu zapewniające możliwość gry w unikatowych Światach rodem ze studia Disney i Disney Pixar
• 20 dysków mocy pozwalających urozmaicać środowisko gry, dodawać gadżety i znacznie więcej
• Rozgrywka wieloosobowa w trybie kooperacji – W Disney Infinity istnieje możliwość gry dla 2 graczy w trybie kooperacji w standardowych przygodach. Na Placu Zabaw może bawić się jednocześnie do 4 graczy.

Platformy: Xbox 360™
Gatunek: Gra akcji/przygodowa

Strona internetowa: disney.com/Infinity
  1. Napisz pierwszą recenzję

Napisz recenzję

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: NETFOX_X360000671