Kryminały w zabójczych cenach do nawet 35% taniej

Kryminały w zabójczych cenach w Książkomat.pl >>

Kryminały w zabójczych cenach do nawet 35% taniej!

 

 

Czy wiesz, że nazwa miesiąca "sierpień", dawniej "sirzpień", pochodzi od słowa "sierp" i bezpośrednio nawiązuje do żniw? W świecie książek też mamy czytelnicze żniwa. Podaruj sobie urodzajny koniec lata.

Specjalnie dla Ciebie przeceniliśmy wszystkie książki kryminalne i sensacyjne o nawet 35%. Sprawdź sam ten urodzaj!

 

 

Wszystkie kryminały w zabójczych cenach. Sprawdź >>

 

 

Warto zwrócić uwagę na:

 

 

Tkanki w Książkomat.pl >>

Tkanki Dominika Van Eijkelenborg

 

Wciągający thriller, który pokazuje, że serce nigdy nie zapomina

Nastoletnia Evi Brouwer cierpi na poważną chorobę serca i do życia potrzebuje przeszczepu, przez co jej matka przechodzi załamanie. Kiedy zrozpaczona kobieta powoli zaczyna tracić nadzieję, niespodziewanie pojawia się ratunek. Dawcą serca zostaje młoda dziewczyna Finya, która zginęła w wypadku samochodowym.

Nikt nie podejrzewał, że przeszczepione serce zachowa wspomnienia i cechy osobowości Finyi. Wkrótce nowy organ staje się intruzem, który całkowicie przejmuje kontrolę nad Evi. Nastolatkę zaczynają dręczyć sny, których nie potrafi zrozumieć, a jakaś tajemnicza siła prowadzi ją w nieznane dotąd miejsca i pcha w ramiona tajemniczego Sandera.

 

 

Czerwony Pająk w Książkomat.pl >>

Czerwony Pająk Katarzyna Bonda

 

Katarzyna Bonda przedstawia czwartą i ostatnią część bestsellerowej serii książek o przygodach profilerki, Saszy Załuskiej!

Córka Saszy Załuskiej została uprowadzona przez nieznanych sprawców i mimo wzmożonych wysiłków policji nie udało się jej odnaleźć. Próba przekazania okupu spełzła na niczym, porywacze przestali się kontaktować z matką dziewczynki. Sasza także znika bez śladu. Tymczasem w starej torpedowni w Gdyni nurek amator znajduje zwłoki kobiety, która do złudzenia przypomina Załuską, ma dokumenty na to nazwisko i jest ubrana w jej kurtkę. Śledczy są przekonani, że to Sasza.


 

 

Testament w Książkomat.pl >>

Testament. Joanna Chyłka. Tom 7 Remigiusz Mróz

 

Znany warszawski ginekolog niespodziewanie otrzymuje ogromny spadek od jednej ze swoich pacjentek, choć przyjął ją w gabinecie tylko raz. W skład masy spadkowej wchodzi zapuszczona nieruchomość, która lata temu po reprywatyzacji stała się własnością kobiety. Kiedy lekarz jedzie na miejsce, czeka go kolejne zaskoczenie – odnajduje zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu, a niedługo potem ginekologiem interesuje się policja, gotowa aresztować go za przestępstwo.


 

 

 

 

 

 

Kryminały w zabójczych cenach do nawet 35% taniej! Sprawdź >>